ניהול השיווק

מגוון פתרונות ניהול השיווק להצלחה העסקית

ניהול השיווק הוא תחום חשוב ביותר לתדמיתו והצלחתו של העסק שלך. אנו מציעים מגוון פתרונות שיווק לעסק, כלליים ופרטניים. פתרונות השיווק מיועדים לחברות שאינן מעסיקות מנהל שיווק ומכירות, או המעוניינות לשפר ולחזק את מערך השיווק. פתרונות השיווק שאנו מציעים הם בסגנון מיקור חוץ (אאוטסורסינג), המחולקים לנושאים החיוניים להצלחת העסק שלך. בעזרת הניסיון הרב שצברנו בעבודתנו עם  לקוחות רבים, אנו יודעים לאפיין את הצרכים הספציפיים של העסק לצורך התאמת שרותי השיווק הנדרשים להשגת היעדים ולהצלחתו.

ייעוץ לניהול שיווק אפקטיבי

מטרתו של הייעוץ השיווקי היא יצירת תכנית מפורטת ואפקטיבית, להגדרת היתרון התחרותי של העסק ולהצלחת המערך השיווקי והזנקתו קדימה, על ידי מקסום הפוטנציאל העסקי והאנושי. בנוסף ליצירת אסטרטגיה מוצלחת לעסק, הייעוץ השיווקי חשוב בייעול הפעולות היום יומיות של ניהול השיווק. אנו בעלי ניסיון עשיר ומוכח בתחום הייעוץ השיווקי ונדע להתאים לעסק שלך את המרכיבים החשובים שיובילו להצלחה ולשגשוג.

אסטרטגיה והכנת תכנית ניהול השיווק

כדי ליצור יתרון תחרותי משמעותי  ומערך ניהול שיווקי מוצלח, יש צורך באסטרטגיה נכונה ותכנית שיווק יעילה המתייחסת בין היתר לתחומים הבאים: הבנת הצרכים השונים, הגדרת קהלי יעד, פילוח לקוחת, אפיון המיתוג, הבידול, הגדרת ערוצי השיווק והפרסום, הפצה ומכירות ועוד. לנו הידע והניסיון להתאים אסטרטגיה שיווקית הכוללת תכנית שיווק מקיפה ואפקטיבית.

מיתוג וניהול השיווק

תפקידו העיקרי של המיתוג השיווקי הוא לבטא ולבדל את ייחודיותו ואיכותו של העסק שלך לעומת המתחרים. המיתוג השיווקי הוא גורם חיוני ומכריע בהתייחסות הצרכנים לעסק שלך. כדי להגדיר מותג באופן הטוב ביותר, יש צורך להתייחס למכלול ההיבטים הקשורים לעסק, כמו אטרקטיביות, בידול מהמתחרים, ייחודיות המוצר והשירות והקשר לניהול השיווק. באופן זה, המיתוג יכלול למעשה ההבטחה העומדת מאחורי המוצר ואת מיטב החוויות והרושם שיש ללקוח הפוטנציאלי אודות המוצר.

ניהול השיווק ומכירות

ניהול שיווק ומכירות מוצלח הוא שילוב בין אסטרטגיה שיווקית נכונה וחכמה וניהול מכירות אפקטיבי. לנו המומחיות והידע בבניית מערך שיווק ומכירות יעיל ונכון לעסק שלך, הכולל תכנית המבוססת על ערוצי מכירה מגוונים כגון, מכירה פנים אל פנים, טלפונית, אינטרנט, גוגל, ברשתות החברתיות, ועוד. כל זאת, על מנת ליצור שילוב מוצלח לניהול השיווק העסקי שלך.

ניהול שיווק דיגיטלי

ניהול השיווק הדיגיטלי מקנה יתרונות משמעותיים לעומת ניהול השיווק המסורתי, למשל, פוטנציאל חשיפה רחב ביותר, כלים מתקדמים לניהול לקוחות, דיוק ביעדי המכירות, עלות נמוכה וניתוח נתונים ממוקד. ניתן לחלק את השיווק הדיגיטלי לכמה קטגוריות חשובות: הקמת אתרים, קידום במנועי חיפוש, פרסום באינטרנט, שיווק ברשתות חברתיות, דיוור אלקטרוני, ועוד. ניהול השיווק הדיגיטלי הוא תחום חיוני להצלחה עסקית ברשת האינטרנט. אנו מציעים מגוון פתרונות ייחודיים להשגת יעד זה.

ניהול השיווק של שירות הלקוחות

שירות לקוחות הנו מרכיב חשוב מאוד בתחום ניהול השיווק. הוא מהווה את האינטראקציה בין העסק שלך לבין הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים. לדוגמא, טיפול בלידים, מענה אפקטיבי לצרכי הלקוחות, טיפול אפקטיבי בתלונות, ועוד. בזכות ניסיוננו רב השנים בתחום ניהול השיווק ושירות לקוחות, אנו יודעים לחבר את כל המרכיבים הנחוצים בין העסק שלך לבין הלקוחות, ליצירת שרות לקוחות מסביר פנים ויעיל.

קידום אורגני וממומן לניהול השיווק הדיגיטלי

מטרתו של הקידום האורגני והממומן, הוא יצירת נוכחות משמעותית בתחום ניהול השיווק הדיגיטלי של העסק שלך, במנועי החיפוש ברשת. ידועה האמרה בקרב הגולשים, שעסק שאינו מופיע בתוצאות החיפוש, אינו קיים. הקידום האורגני כולל אופטימיזציה – seo, יצירת נוכחות באינטרנט על ידי קישורים ופעולות נוספות. קידום ממומן בגוגל הוא למעשה פרסום במנועי חיפוש, הכולל מסר פרסומי ישיר ואפקטיבי, להשגת היעדים השיווקיים. אנו מציעים חבילות ייחודיות של קידום אורגני וממומן, כמו גם חבילות קידום משולבות, ליצירת נוכחות משמעותית ומקדמת במנועי החיפוש, על ידי מקסום היתרונות של הקידום והשיווק הדיגיטלי באינטרנט וחסכון משמעותי בעלויות.

ניהול ושיווק ברשתות חברתיות

ניהול השיווק ברשתות החברתיות הכרחי על מנת להגיע אל קהל היעד, אשר ברובו המכריע נמצא ברשתות אלה. קמפיין ברשתות החברתיות הוא אמצעי מומלץ ויעיל מאוד לניהול השיווק של העסק שלך ולהצלחתו. ניהול רשתות חברתיות מצריך מומחיות וידע ייחודיים למטרה זו, לשם הפצת מסרים שיווקיים מדויקים ויעילים, על מנת  להרחיב את מעגל הלקוחות ואת היקף הפעילות העסקית. לאור ניסיוננו העשיר בקידום עסקים ובניהול שיווק ברשתות החברתיות, אנו מיומנים בזיהוי הצרכים הספציפיים  של העסק והתאמתם לערוצים החברתיים האפקטיביים ביותר, כגון פייסבוק, טוויטר,ואנסטגרם.אנו מציעים ניהול שיווק מקצועי ואמין ברשתות החברתיות, אשר ילווה את העסק שלך משלב החשיפה, דרך התחלת המכירות ועד הרחבת מעגל הלקוחות והגדלת ההכנסה והרווחיות.

ניהול שיווק באמצעות טיפול בלידים

ניהול שיווק בתחום המכירות הדיגיטלי, מציג ומבליט את הליד.הליד חשוב ביותר, בהיותו מייצג פנייה של לקוח פוטנציאלי, המעוניין במוצר או בשירות, ברשת האינטרנט ובמדיה החברתית. לא נפריז אם נאמר שחשיבותו של הליד חיונית לניהול שיווק מוצלח בתחום המכירות הדיגיטלי. השירות שאנו מציעים כולל את כל המרכיבים המקצועיים הנחוצים והיעילים ביותר לטיפול מיטבי בתחום הלידים, החל מאפיון הלקוח וניהול הקשר עמו ועד לשלב המכירות של השירות, או המוצר.

טלמרקטינג וניהול השיווק

ניהול שיווק באמצעות טלמרקטינג, היא שיטת שיווק טלפונית ישירה ויעילה מאוד, המאפשרת להגיע אל הלקוח הפוטנציאלי באופן בלתי אמצעי ולהציג את המוצר או השירות באופן מידיי וענייני. ניהול שיווק באמצעות טלמרקטינג מצריך כמובן מיומנות ומקצועיות ספציפיים לתחום זה. רק כך ניתן לתפעל ניהול שיווק באמצעות טלמרקטינג פורה ואפקטיבי, אשר ירחיב את מעגל הלקוחות שלך ויגדיל היקף המכירות. אנו מציעים את מגוון הפעולות הנדרשות להקמה ותפעול של מערך ניהול שיווק טלמרקטינג מקצועי ומשוכלל, הכולל הקמת תשתית, טיפול בלידים, ליווי והדרכה לבעל העסק ולאנשי המכירות וכל הנדרש מעבר לכך בתחום זה.

בנייה וניהול אתרים והשיווק באמצעותם

אתר ברשת האינטרנט, הוא אמצעי מרכזי לחשיפה ולשיווק העסק שלך בעולם הדיגיטלי. ניהול השיווק דרך אתר, מאפשר מכלול פעולות חיוניות לתפעול העסק ולהצלחתו, החל מהצגה ראשונית של המוצר או השירות ועד לשלב המכירות. כל זאת, על ידי שימוש מקצועי באמצעים ויזואליים וטקסטואליים נכונים ויעילים, הכוללים תכנות מתקדמות לביצוע קנייה ומכירה וכלים מדויקים לניתוח ביצועי המכירות וקשרי הלקוחות. אנו מומחים ומנוסים בבניית אתרים וניהול השיווק באמצעותם, להצלחת הפעילות העסקית שלך.