בחירת עיסוק ועבודה

תהליך של ניהול קריירה מכוון למימוש יכולותינו המקצועיות. קריירה מקצועית נתונה במהלך החיים לשינויים ותהפוכות. לעיתים השינויים הם חיצוניים – סביבת עבודה שהשתנתה, התפתחות טכנולוגית או שינוי בצרכי השוק. לעיתים השינויים הם פנימיים – מה שהתאים לי בעבר, כבר לא מספק. בחלקינו מתפשטת תחושה מדכדכת של דשדוש במקום ותקיעות, ואצל אחרים מתעוררת תשוקה הקוראת לצאת לדרך חדשה.

בתהליך של ניהול קריירה, אנו נבדוק יחד את הקריירה שלך דרך היבטים של מיתוג – ליצירת מפה מקצועית אישית, ניהול – להבנת דרכי ההתנהלות הקיימות, ושיווק – לבחינת האופן שבו באים כישוריך לידי נראות. ניהול קריירה הוא תהליך שמתאים לעצמאים ושכירים כאחד, לצעירים ולמבוגרים.

מסלול של "בניית קריירה" מזמן אליו בדרך כלל אנשים צעירים, המבקשים לבחור נכון ולהחליט מה מבין תחומי העניין שלהם, יהפוך בסופו של דבר למקצוע. שאלות חשובות עולות בנקודת ההתחלה הזו: "האם ניתן להפוך תשוקה למקצוע? האם לחלום שלי יש מקום במציאות העסקית? במה אני כשרוני? ומה נכון לי יותר – להיות עצמאי או להשתלב בתוך ארגון?" בתהליך פשוט ויסודי אנו עורכים מיפוי של הכישרונות, החלומות ונטיות הלב ומפגישים אותם עם המציאות העסקית או האירגונית במטרה לאפשר בחירה נכונה ומספקת שתביא עמה תחושה טובה ומתמשכת של  מיצוי וערך.