מיתוג אישי

מיתוג אישי הוא תהליך בו האדם מוצג כמותג, לצורך קידום אישי ועסקי. המיתוג האישי חשוב במיוחד לרושם הראשוני שהאדם יוצר על סביבתו החברתית ומשפיע משמעותית על תקשורת בינאישית מוצלחת. המיתוג האישי מביא לידי ביטוי את הפוטנציאל הגלום בך ומבליט את ייחודך, איכויותיך ויתרונותיך בעיני הסביבה החברתית והעסקית הגדושה במתחרים וכך יתרום תרומה משמעותית להצלחתך האישית והעסקית.

להיות המותג של עצמך

כיצד היית ממתג את עצמך? מהם העוצמות, הכישורים והמשאבים שלך? מהו הבידול, האיכות והייחודיות שלך מהאחרים? כיצד להציג את עצמך נכון? כיצד לשווק את עצמך? מהי ההבטחה הגלומה באישיותך? מהו חלומך? מהו חזונך? להיות המותג של עצמך פירושו לתת תשובות אטרקטיביות לשאלות אלו ולפעול להגשמתן, כדי להשיג הצלחה אישית וכלכלית. האנשים המצליחים יותר הם אלה שברור להם מהו המיתוג האישי שלהם ומתוך כך פועלים להבאתו לידי ביטוי מעשי ולשיפורו כל העת.

פתרונות מיתוג אישי

לצורך הצלחת המיתוג האישי נחוץ ייעוץ מקצועי ומהימן שיאפיין ויתכנן את המערך המיתוגי היעיל ביותר עבורך. כמו כן, יש צורך להבין את יישום  תוכנית המיתוג כדי להגיע לתוצאה יעילה. בתהליך המיתוג האישי נבחרים הכלים המתאימים להשגת היעדים. לצורך כך דרושה הבנה עמוקה של התכונות הייחודיות  שלך על מנת ליצור את המיתוג המייצג אותך בצורה הטובה ביותר. לצורך הגשמת מטרה זו דרושים פתרונות נכונים ויצירתיים, למשל שינוי גישה תדמיתית, כלומר נכונות להבליט, כאשר יש צורך, צדדים בתדמיתך ואישיותך על מנת להדגיש את היתרונות והאיכויות שלך. בנוסף, אנו נעזור לך לפתח יכולת לניהול משא ומתן אפקטיבי, התנהלות במדיה החברתית הכוללת התאמת סוג הרשת החברתית למיתוג שלך, יצירת דף פייסבוק שיציג  נאמנה את תדמיתך כמותג של עצמך תוך הבלטת העוצמות והייחוד שלך, שימת דגש על אחידות בהעברת המסר המיתוגי על מנת שמסר זה ייקלט כהלכה, עיצוב נכון ואטרקטיבי של כרטיס הביקור שלך, בניית אתר איכותי  אשר ייצג  אותך נאמנה כמותג וכתיבת תכנים אישיים ושיווקיים נכונים ומתאימים, לצורך העברת המסר המיתוגי באופן אופטימלי.

ניהול וליווי תהליך המיתוג האישי שלך

בנוסף לפתרונות היעילים של המיתוג האישי שלך, אנו מציעים מגוון אפשרויות ניהול וליווי עסקי ליישום תהליך המיתוג על מנת להשיג את היעדים הרצויים. תהליך זה כולל ניהול  שוטף ברשתות החברתיות, כגון ניהול נכון של דף הפייסבוק שלך, ניהול וקידום האתר האישי והעסקי, יצירת תוכן שיווקי, מעקב אחר נתונים וביצועים, ניהול לידים שוטף. כל אוסף פתרונות הליווי והניהול הללו יאפשרו את הגשמת מטרות המיתוג ועדכונה של תכנית הפעולה. מטרתו הנוספת של תהליך הניהול והליווי המיתוגי הוא להעניק לך את התמיכה לכלים הייחודיים, אשר תתרום גם לשיפור הביטחון העצמי הדרוש לך להצלחת תהליך המיתוג האישי והעסקי.

ניסיון מקצועי רב בתחום המיתוג האישי

לאורנית מגנוס ניסיון עשיר מאוד בתחום המיתוג האישי. אורנית שירתה במשך שנים רבות כמנהלת בכירה במכון מור ומנהלת כיום חברה לפתרונות שיווק לאנשים ועסקים ויש לה את הידע והניסיון המקצועי בחיבור בין האדם לעולם העסקים. אורנית יצרה שיטת מיתוג אישי ייחודית הכוללת ייעוץ, תכנון, פתרונות וניהול המאפשרת את מימוש הפוטנציאל העסקי באמצעות המיתוג האישי. שיטה זו מאפשרת ליווי החל מהשלבים הראשונים של המיתוג האישי, דרך יישום וניהול כל הכלים הדרושים בתחום עד להגשמת היעדים ליצירת מיתוג אישי מיטבי, להצלחתך האישית והעסקית.

מיתוג אישי